Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Yat Kiralama Tatili mi, Tur Gezileri mi?

Yat kiralama tatili, Covid-19’un bu kadar yayılmasının ardından daha çok rağbet gören bir tatil kültürü olmayı başarmıştır. Tur gezileri ise yüzyıllardır hacı seyahatlerinden beri düzenlenen yapısıyla, hayatımızın bir parçasıdır. Tur tatillerinde genellikle, daha çok yeri daha kısada görmek adına, tatilin çoğunluğu araçlarda geçmektedir. Bu süre zarfında konaklama masrafı kısılır, gezilen yerler arttırılır ve tam anlamıyla bir kaos yapısıyla seyahate çıkılır. Tur gezileri bir de araç içerisinde olan sıkışık yapı yüzünden, sosyal mesafenin de uygulanamamasına sebep olmaktadır.

Yat Kiralama Tatilinin Avantajları

Yat kiralama tatilinin en büyük avantajı, yolcuların tur boyunca gezdikleri alanlarda, 5 yıldızlı bir otelin konforuyla seyahat etme imkanı sunulmasıdır. Buna ek olarak tatil boyuca aktivite alanları, su sporları, eşsiz coğrafya ve tarihi yapıları da görebilmektedirler. Tatil içerisinde ihtiyaç duyduğunuz bütün ekipman, eğlence ve konaklama imkanları bir araya getirilerek unutulmaz bir deneyim yaşatılmaktadır. Naviera misafirlerine eşsiz bir tatil fırsatı sağlayarak, kaliteli bir deneyim yaşamaları için gereken bütün özveriyi sunmaktadır. Bugüne özel fırsatlarla siz de Naviera’nın eşsiz tatil kültürüne katılarak, yat kiralayabilir ve bütçenize uygun programlarla tatile çıkabilirsiniz.

Yat Kiralama Turları Bütçeleri

Tur gezileri, birçok insanın bir arada olması ile uygun fiyata mal edilebilirken, yat kiralama turları sadece sizin ve sevdiğiniz insanlar için özel olarak oluşturulan bir tatil kültürüdür. Yat kiralama turları erken rezervasyon fırsatlarıyla oldukça düşük maliyetlere mal edilebilmektedir. Naviera üzerinden yapacağınız erken rezervasyon fırsatlarıyla siz de kaliteli bir tatil deneyimi yaşamak için bugüne özel fırsatlarla yatırım yapabileceksiniz.