Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Yat Kiralama Süreci

Yat kiralama süreci, Naviera ile oldukça kolay. Naviera alanında uzman iş arkadaşlarıyla oluşturduğu Yat Kiralama Uzmanı ekibi ile birlikte, sizlere ihtiyaçlarınıza uygun yatları, bütçenize uygun fiyatlarla sağlamaktadır. Üstelik bu yapı sadece tatil planlama aşamasıyla sınırlı bir hizmet sağlamaz. Buna ek olarak tatiliniz sırasında oluşabilecek potansiyel değişikliklere göre de sizlere destek sağlanmaya devam etmektedir. Naviera’nın eşsiz fırsatlarıyla tatil deneyimi yaşamak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

  • Kişi sayısını belirleyin.
  • Bütçenizi oluşturun.
  • Sezonu seçin.
  • Gün sayısını seçin.
  • Lüks seviyesini belirleyin.

Belirlediğiniz tatil yapıları, sizlerin tatil içerisinde seçeceğiniz yat, gulet, trawler ya da motoryat kiralama için temel adınımınızı oluşturacaktır. Bu sayede seçeceğiniz yatlar, belirlenecek ve Yat Kiralama Uzmanı ekip arkadaşlarımız sizlerin ihtiyaçlarına uygun çözümler oluşturabilecektir.

Yat Kiralama Tavsiyeleri

Yat kiralama tavsiyelerinin ilk adımı kiralama yapacak misafirlerimizin, her yıl erken rezervasyon yaptırma fırsatlarından yararlanarak, bütçe dostu fiyatlarla, yüksek standart guletler kiralamasına olanak sağlamaktadır. Bugün siz de Navier ailesine dahil olarak arzuladığınız standartta guletleri, bugüne özel fiyatlarla yakalayabileceksiniz. Alışılagelmiş tatil kültürlerinde oluşmuş sabitlemiş tatil kültürünün aksine, hem gezmeyi hem de 5 yıldızlı otel konforunu aynı anda yaşamayı. Vaat eden Naviera yat kiralama firması sizlere mavi yolculuk ile eşsiz bir tat yaşatmayı vaat etmektedir. Bugün siz de naviera ailesine katılarak unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabileceksiniz.

Yat Kiralama Süreci Adımları

  • Yat kiralamanın ilk adımı, doğru guleti seçerek bu noktada talep oluşturmak. Talebi oluşturmanızın ardından 1 iş günü içerisinde sizlere ekip arkadaşlarımız geri dönüş yaparak, taleplerinizi yanıtlamaktadır.
  • Belirlediğiniz gulet ya da yat ile mavi tur tekne kiralama detaylarını belirlemek ve sözleşme detaylarını oluşturmak. Mavi yolculuk formatınıza uygun olarak tatilinizde arzuladığınız standartları yakalayabilmek çok önemlidir. Tatil paketinizi doğru şekilde belirleyerek mürettebat hizmetleri, mutfak masrafları ve güzergah ile ilgili gereken detayları oluşturabilirsiniz.
  • Tur tamamlanmasının ardından, ekip arkadaşlarımız sizlere talepleriniz doğrultusunda shuffle hizmeti de sağlayabilmektedir.

Hizmet detaylarımız ve erken rezervasyon fırsatlarıyla ilgili detaylara naviera.com.tr adresinden haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz. İletişim kısmından da merak ettiklerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.