Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Yat Kiralama Sezonları

Yat kiralama sezonları ülkemizde Nisan sonunda başlayarak, Kasım sonuna kadar devam etmektedir. Yat kiralama sezonları şu şekildedir:

  • Nisan – Kasım: Çok Düşük Sezon
  • Mayıs – Ekim: Düşük Sezon
  • Haziran – Temmuz: Sezon
  • Ağustos: Yüksek Sezon

Sezonluk fiyatlandırmalar ve sezon katsayısı, kiralama yapılacak gulet ve mürettebata göre değişiklik gösterebilir. Yukarıda yer alan kıyaslama ortalama baz alınarak hazırlanmıştır. Yat kiralama sezonları, suyun sıcaklığı ve bölgenin tatile elverişliği düşünülerek hazırlanmaktadır. Ülkemizde en sık kullanılan güzergahlar olan Güney Ege ve Batı Akdeniz şeridi, özellikle yüksek sezon dönemlerinde oldukça hareketlidir. Sezon işleyişleri hakkında detaylı bilgi almak için Yat Kiralama Uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Erken Rezervasyon Yat Kiralama

Erken kiralama opsiyonuyla yat kiralamak isteyen misafirlerimiz için sunduğumuz fırsatlarla, siz de bütçe dostu fiyatlarla 5 yıldızlı otel konforunda tatil yapabileceksiniz. Tatilinizde 30 yıla aşkın süren deneyim ve alanında uzman ekip arkadaşlarımızın verdiği müşteri memnuniyeti hizmetle, siz de kendinizi Ege ve Akdeniz’in açık sularına bırakabileceksiniz. Tatilinizde alışılagelmiş anlayışlardan uzaklaşarak, kaliteli bir deneyim yaşamak sizin de hakkınız. Zamanınızı gezerek, görerek, öğrenerek, aktivitelere katılarak, suyu dinleyerek, bölgeye adapte olarak ve 5 yıldızlı otel konforunda, dünya standartında mutfak hizmetleriyle geçirebilirsiniz. Naviera sağladığı tatil hizmetleriyle birlikte sizlere tüm bunları ve çok daha fazlasını, erken rezervasyon fırsatlarıyla sağlayabiliyor.

Yat Kiralama Sezonluk Kampanyalar

Yat kiralama işlemlerinde yer alan sezonluk kampanyalar, misafirlerimizin tatillerini daha bütçe dostu fiyatlarlarla değerlendirebilmesi açısından oldukça faydalıdır. Bu sayede siz de normalde ödeyeceğiniz fiyattan çok daha düşük fiyatlara kampanyalı bir tatil geçirme şansı elde edebileceksiniz. Hayalinizdeki tatil ile ilgili kafanızdaki soru işaretlerini sormak, rezervasyon bilgilerini öğrenmek ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak için iletişim sekmesinden bizlere mail atabilir, form doldurabilir ya da telefon açabilirsiniz. Tatilinizi doğru bir yapı içerisinde değerlendirerek, kaliteli bir deneyim yaşamak sizlerin de hakkı.

Naviera yat kiralama hizmetinin detayları ve Naviera’yla daha önce mavi tur’a çıkmış müşterilerin geri dönüşlerine sitemiz içerisinde yer alan alternatif başlıklardan ya da doğrudan iletişim kurarak ulaşabilirsiniz.