Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Yat Kiralamasında Yanımıza Almamız Gerekenler

11 Aralık 2020 by naviera

Yat kiralama sırasında yanımıza almamız gereken ekipmanlar, tatilimizde ihtiyacımız olan gereksinimleri daha rahat karşılamamıza yardımcı olacaktır. Yat kiralamada, kiralama yaptığınız gulet içerisinde yer alan ekipmanlar tatil kültürünüzü etkilediği gibi mürettebat da tatilinizde ihtiyacınız olan hizmeti size aktarmaktadır.

Yat Kiralama Tatilinde Getirilmesi Gereken Eşyalar

Mavi yolculuk sırasında, güzergah içerisinde ihtiyacınız olabilecek ekipmanlar, sizlerin tatiline etki edecektir. Tatilinizde ihtiyaç hissedeceğiniz en temel gereksinim, olası bir sağlık sorununuz varsa buna uygun ilaçlarınızı ve sağlık teçhizatlarınızı yanınıza almanız olacaktır. Bunlar dışında standart olarak yanınıza almanız gereken eşyalar:

  • Yanınıza gereksiz kıyafet almayın. Genelde mayo ile hareket edeceğinizi hesaplayarak; iç çamaşırı, mayo, t-shirt ve deniz ayakkabısı temel valiz ekipmanlarınızı oluştursun. Ek olarak şnorkel ve dalış ayakkabısı da alabilirsiniz. Ayrıca kiralama yaptığınız guletin çok fazla alana sahip olamayacağını da hesaplayarak, fazla eşya ile yola çıkmamanızda fayda olacaktır.
  • Gulet ve yatlarda ayakkabı ile gezinti yapılmamaktadır. O yüzden tercih deniz ayakkabısı dışında sadece parmak arası terlik tercihinde bulunabilirsiniz.
  • Güneş gözlüğü, güneşlik, şapka, krem, böcek koruyucu ve ilaçlar bir diğer gulet içerisindeki temel ihtiyaçlarınız arasında gözükmektedir.
  • Akıllı telefonlarınız, şarj aletleriniz, kitaplarınız ve kulaklıklarınız sizin tatil boyunca kişisel bir alan yaratmak istediğinizde cevap olacaktır.
  • Resmi belgeler, tatilinizde tercih edeceğiniz uluslarası gezilerde, koylara ziyaretlerde ihtiyacınız olacak belgelerdir.

Mavi yolculuk tatilinizde buna ek olarak talep ettiğiniz veya getirmek istediğiniz teçhizatlarla ilgili alternatif soruları, sitemiz üzerinden iletişim kurarak Yat Kiralama Uzmanlarımıza aktarabilirsiniz.  Naviera alanında uzman yat uzmanları, mürettebatı ve uzmanlarıyla birlikte sizlere eşsiz bir tatil deneyimi yaşatmak için gereken bütün özveriyi sağlamaktadır.

  • Rezervasyon formu

  • Gelişmiş Arama