Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Türkiye’de Gulet Yat Kiralama Şirketleri

1970’lerde yaşanan turizm patlamasının ardından; otel tatilleri, tur gezileri ve mavi yolculuklar hem yerli hem de yabancı turistlerin gözdesi olmayı başarmıştır. Her tatil kültürünün kendine göre olan avantajları, bu tatil yapısını tercih edilebilir kılmaya yönelik olmuştur. Mavi yolculuk tatil kültürü ise, ülkemizde biraz daha lüks nitelendirilen bir tatil yapısı olarak, sadece zengin zümrelerin kullandığı bir tatil yapısı olarak anılmıştır.

Ancak 2000’li yıllara gelindiğinde yıkılan bu algı, sektör içerisinde açılan birçok firma ile birlikte artık yaygın bir tatil yapısına bürünmeye başladı. Tur gezilerinin avantajları ve 5 yıldızlı tatil köylerinin konaklama ve aktivite alanlarını bir araya getirerek eşsiz bir deneyime bürünmeyi başarmıştır.

Yat Kiralama Şirketleri

Yat kiralama şirketleri arasında yer alan Naviera, sektör içerisinde 20 yıla aşkın deneyimi sayesinde, misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi vaat etmektedir. Bugüne özel fırsatlarla siz de erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak ve ücretlendirme detaylarımızı öğrenmek için sitemiz üzerinden Yat Kiralama Uzmanı ekip arkadaşlarımız ile irtibata geçebilir ve detayları öğrenebilirsiniz. Yat kiralama turizminde, tur gezileri ya da otel konaklamalarına kıyasla daha kapalı ve daha sağlıklı bir alan bulunması, misafirlerin rahatça turlarını geçirebilmeleri açısından oldukça önemlidir. Bu noktada çalışanlarımıza düzenli olarak Covid-19 testleri uygulamakta ve her tur öncesi ve sonrasında dezenfektan ile temizlik işlemlerimizi yapmaktayız.

Fethiye yat turu organizasyonları başta olmak üzere Güney Ege ve Batı Akdeniz içerisinde yer alan bütün belde, liman ve koylara düzenlediğimiz gezilerimiz ile sizlere unutulmaz bir tatil deneyimi sunmaktayız. Mürettebatımız, Türk ve dünya mutfağında usta aşçılarımız ve servis personelimiz ile birlikte sizlere güler yüzlü hizmeti, bütçe dostu fiyatlarla sağlamaktayız. Zamanınızı kaliteli bir tatil deneyimi ile geçirmek için bugüne özel fırsatlarla siz de bize ulaşabilirsiniz.

Ek olarak; Türkiye bölgeleri dışında Yunan Adaları ve alternatif rotalarda olan hizmetlerimiz ile ilgili detaylara ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz.