Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Türkiye Mavi Yolculuk Güzergahları

Türkiye’de mavi yolculuk güzergahları, eşsiz coğrafyası ve sahip olduğu iklim ile birlikte Güney Ege ve Batı Akdeniz şeritlerinde toplanmaktadır. Bu noktada Fethiye, Bodrum, Göcek ve Marmaris başta olmak üzere, çevredeki hemen her liman ve beldede koy gezileri organizasyonları bulunmaktadır. Bu rotalar genellikle seyirin süreceği gün sayısı ve hava koşullarına uygun olarak oluşturulmaktadır.

Tekne Turu Koyları

Tekne turu yapan misafirler, genellikle bölge içerisinde olan eşsiz koylarda gezinti yapmaktadırlar. Buna alternatif olarak Yunan adaları ve bölge içerisinde bulunan beldelerin ziyaretleri de yapılabilmektedir. Tekne turu gezilerinde en sık gidilen bölgeler:

Fethiye Tekne Turu

Fethiye bölgesinde özellikle yer alan Likya Medeniyeti ve eşsiz koylar, bölgeyi mavi yolculuk turlarında en çok rağbet gören bölgeler arasına sokmaktadır. Fethiye körfezi, Ölüdeniz, Kaş, Kaleköy, Kekova ve Kalkan bölgelerinde bulunan koylara düzenlenen turlar, isteğe bağlı olarak bölge içerisinde konaklama yapma imkanıyla da düzenlenebilmektedir. Her koya özel bir gün ayırabilir, koyları günün belirli saatlerinde gezebilirsiniz. Fethiye gulet kiralama hizmetleri ile ilgili detaylara Naviera üzerinden bugün ulaşabilir ve erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Göcek Gulet Kiralama

Göcek bölgesi içerisinde Dantel gibi birçok eşsiz koy bulunmaktadır. Bu koyları saran çam orman alanı; mavi, yeşil ve sarının eşsiz birleşimini doğurmaktadır. Göcek mavi yolculuk turları arasında yer alan Atbükü, Boynuzbükü, Killebükü, Taşyaka, Sıralıbük, Sarsala ve Domuz adaları her yıl binlerce misafire ev sahipliği yapmaktadır. Göcek tekne turu kiralama işlemlerinizde siz de Naviera’yı tercih ederek eşsiz bir deneyim yaşayacaksınız.

Bodrum Konaklamalı Yat Turu

Mavi yolculuk yapan misafirlerin, bölge içerisinde çok fazla uzaklaşmadan kısa süreli turları için en çok tercih ettikleri adres Bodrum’dur. Bodrum yapısı gereğince sahip olduğu eşsiz güzellikle, mavi yolculuğa çıkan misafirlere Akyarlar, Karainci, Bağlar, Ortakent gibi eşsiz güzellikler vaat etmektedir.

Gökova Tekne Kiralama

Gökova körfezi tam anlamıyla bir koy cennetidir. Bölge içerisinde alternatif koylara kıyasa çok daha fazla gezilecek ve görülecek alan bulunması ve koyları sadece su alanlarında değil, alternatif olarak bölge içerisinde de ziyaret edebilme imkanının bulunması, sizlere eşsiz bir deneyim sunmakta.

Fethiye yat kiralama, Marmaris yat kiralama, Göcek yat kiralama ya da Bodrum yat kiralama alanlarında hizmet sağlayan Naviera ile birlikte siz de bu eşsiz koylara bugüne özel fiyatlarla ulaşabilir ve mavi yolculuğa sevdiklerinizle birlikte katılım gösterebilirsiniz.