Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Motor Yat Nedir?

Motor yat, hareket edebilmesi için yelken ve rüzgar desteği almayan  tekne türü olarak tanımlanabilir. Ege ve Akdeniz sahillerinin muhteşem manzaralarının görüntülerine şahit olabilmek için alternatif bir seçenek olarak karşımıza çıkar. İç yapısında konfor ve rahatlık ön planda tutulduğu için rahat bir nefes alarak mavilikte kaliteli bir tur keyfi sağlar. Bu nedenle turların vazgeçilmezi olarak nitelendirilebilir.Motor yatların konforlu olmasındaki başlıca etkenler şunlardır;

  • Geniş iç hacim: Geniş iç hacmi sayesinde içeride kendinizi kalabalık içinde bulmazsınız.
  • Lüks bölme (kamara): Güneşin sizi rahatsız ettiği vakitlerde kamaranıza geçip bir şeyler yudumlamayı tercih edebileceğiniz imkân sunar.
  • Tecrübeli bir mürettebat: Uygun yollar ve en keyif alabileceğiniz güzergâhı izleyerek tedbirli bir şekilde turunuzu güvenli ve eğlenceli hâle getirir.

Motor yatlar ile denizde çok fazla ilerlemeniz, deniz aşırı gitmeniz mümkün değildir. Bu durum, kötü bir sonuç olarak lanse edilmemeli. Bu yat türü ile derinliği çok az bulunan sularda görülecek yerleri daha yakından, hissederek görmeniz size avantaj olarak yansır. Böylece kendinizi hem denizde yüzme imkânı tanıyacak hem karada  doğal güzellikleri ve tarihi yerleri geziyormuş hissi içerinde bulabileceksiniz.  Motor yat size yıldızlar arasında hayal kurma, dalış yapma, bronzlaşma, üzerinizdeki stresten uzak tutma, tarihi bölgelere ve adalara karadan geziye devam etme imkanı sunacaktır. Siz de bu turdan memnun ayrılacaksınız.

Motoryat Kiralama Sayfası için Tıklayınız