Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Mavi Yolculuk Su Altı Dalışı

Mavi yolculuk su altı dalışı, size unutamayacağınız bir deneyim ile su altı dünyasının eşsiz taraflarını ve doğal güzelliklerini gösterir. Alanında uzman eğitmenlerimiz ile size bu keşfi yaşatma imkânı sağlıyoruz. Dalış için gerekli malzemeler (maske/gözlük, palet, şnorkel, dalış denge yeleği, dalış bıçağı, dalış çantası, dalış elbisesi) kuşanıldıktan sonra, artık yeni bir dünyayı keşfetmeye hazırsınız demektir. Bundan sonra tek yapacağınız cesaretinizi toplayıp kendinizi Ege ve Akdeniz sularına bırakmak. Böylece daha önceden tecrübe edinmemiş kişiler, donanımlı ekipmanlar ile hiçbir korku yaşamadan deniz altının hikayesine şahit olurlar.

Normal sporların ötesinde dalış sporu yorulmaktan ziyade eğlenmeye yöneliktir.  Mavi yolculuk su altı dalış ile su altı dünyasını keşfetmenin size sağlayacağı avantajlar;

  • Su altındaki flora (bitkileri) tanıma olanağı sağlar. Daha önce hiç rastlamadığınız bitkileri gözlemleyip yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz.
  • Fauna (belirli bölgede yaşayan hayvan) tanıma olanağı sağlar. Daha önce hiç görmediğiniz hayvanlar alemine ait yaratıkları daha yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Ya da zaten adını bildiğiniz bir canlıyla hayatınızda ilk kez karşılama fırsatı yakalayabilirsiniz.
  • Gördüklerinizi fotoğraflama ya da filmleme yöntemleri ile birer anı haline getirebilirsiniz. Bu spor, size sosyal medyada,sevdiklerinizle deneyimlerinizi paylaşma imkânı sağlayacaktır.

Su altı dalış deneyimleriniz için pişman olmayacaksınız. Şirketimizin benimsediği kaliteli ve güvenli hizmet sayesinde huzurlu bir tatil geçirebileceksiniz.