Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Mavi Yolculuk Nedir?

Mavi yolculuk, ülkemizde ve dünyada sıklıkla rağbet gösterilen, deniz içerisinde çeşitli deniz araçlarıyla konaklamalı tatil yapmayı nitelendiren bir tatil türüdür. Son zamanlarda Covid-19’un yayılmasıyla birlikte, daha kapalı bir alanda insanların tatillerini geçirme arzuları, bu tatil yapısının daha yaygın bir şekilde tercih edilmesine neden olmuştur. Mavi yolculuk turlarında genellikle, Bodrum gulet kiralama ve Fethiye yat kiralama gibi hizmetler tercih edilmektedir. Yolculuklar ortalama 1 hafta sürerek, bölge içerisinde istenilen temaya uygun bir şekilde ilerleyerek, başlanılan liman içerisinde son bulunur. Yol boyunca su aktiviteleri, gurme lezzetler, mürettebat hizmetleri ve 5 yıldızlı otel konforunda tatil fırsatları sizlerli bekliyor olacak. Zamanınızı doğru program ile geçirmek ve kaliteli tatil fırsatlarından yararlanmak için siz de Naviera’yı ziyaret edebilirsiniz.

Mavi Yolculuğa Nasıl Çıkılır?

Mavi yolculuğa çıkmak için öncelikli olarak tura katılacak kişi sayısını ve turun yapılacağı tarihi belirlemeniz gerekmektedir. Buna uygun olarak da tatil içerisinde belirli bir bütçe belirleyerek, tatilinize konsept seçmeniz gerekmektedir. Konsept kısmında kullanıcılar su aktivitelerini, koy gezilerini ya da gurme gezilerini tercih edebilmektedir. Tercih ettiğiniz programa uygun olarak siz de ihtiyaçlarınıza uygun tatil fırsatlarına bugüne özel fırsatlarla ulaşabileceksiniz.

Belirlediğiniz koşullar ve erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak için, Naviera üzerinden iletişim numarasına ya da mail adresine ulaşım sağlayarak, ihtiyacınıza uygun çözümleri bütçenize uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz. Mavi yolculuk içerisinde balık tutabilir, yüzebilir, su aktivitelerine katılabilir, güvertede güneşlenebilir, koyları keşfe çıkabilir ve daha birçok aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz. Naviera 20 yıllık deneyimini, güler yüzlü hizmet anlayışıyla misafirleriyle buluşturmaktadır. Siz de Naviera ailesine katılarak, unutulmaz bir tatil deneyimini bugüne özel fiyatlarla yakalayabilirsiniz.

Mavi yolculuk tekneleri

Mavi Yolculuk Fiyatları

Mavi yolculuk fiyatları, çeşitli değişkenlere göre belirlenebilmektedir. Bu noktada doğrudan belirli bir ücret kıstası olduğunu söylemek oldukça güç olacaktır. Tatil yapacağınız gün sayısı, katılacak kişi sayısı, mutfak malzemeleri, mürettebat hizmetleri, liman masrafları ve daha birçok şey fiyatlarınızı değiştirebilmektedir. Bu noktada erken rezervasyon fırsatları ve Naviera’nın Yat Kiralama Uzmanı ekip arkadaşlarımız, ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri bütçenize uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır.