Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Kurumsal Geziler İçin Yat Kiralama

21 Aralık 2020 by naviera

Kurumsal Geziler İçin Yat Kiralama

Standart bir iş toplantısından daha sıkıcı ne var ki bu hayatta? Dört duvar arasında onlarca insanın bulunduğu, yoğun ve kapalı bir alanda bulunmak olukça distopik. Bu noktada hem kendiniz hem de iş ortaklarınızın için harika vakit geçirebileceğiniz bir ortamda daha iyi çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Kurumsal bazlı geziler için yat kiralama işlemleri son zamanlarda trend bir hale gelmiştir. Yat tatili formatı iş toplantıları düzenlemek adına biçilmiş kaftandır. Bu sayede karlı iş yatırımlarına verimli toplantılar ile birlikte zemin hazırlanmaktadır.

Herkesin ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılayabilmesi için özel olarak tasarlanmış ultra lüks yatlarda birçok imkanı barındırmaktadır;
• Mürettebat desteği (aşçılık ve servis hizmetleri)
• Toplantı ekipmanları
• Resmi toplantı alanları
• Wi-Fi bağlantısı

Yat kiralama işlemleriniz yalnızca toplantı ile sınırlı kalmayabilir, bu noktada iş ortaklarınız ve misafirleriniz isterse teknede kalmaya devam edebilirler. Yat kiralama kıstasında herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. İş toplantılarınızdan önce tatile başlayabilir, toplantılarla birlikte bunu kurumsal bir seyahate dönüştürebilir ardından yat tatilinizi sürdürebilirsiniz.
Konferans, toplantı ve kurumsal iş seyahatleriniz için etkileyici ve samimi bir ortam yaratarak, başarı sağlayabilirsiniz. Bu sayede firmanızın güçlü taraflarını iş ortaklarınıza en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Müşterilerinizi ve yatırımcılarınızdan işin sıkıcı ve yoğun kısımlarını örtbas ederek, doyasıya eğlenebileceği bir alanda ağırlamak sizin adınıza büyük avantaj sağlayacaktır. Rahat hareket edilebileceğiniz, üstün kalite standartlarına sahip lüks yatlarda firmanız için başarının altın anahtarını elde edebilirsiniz. Kurumsal organizasyonlarınız için zaman geçmeden istediğiniz yat için rezervasyon yaptırın.