Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Klasik Yelkenli Yatlar

7 Ocak 2021 by naviera

Klasik Yelkenli Yatlar

Klasik yelkenli yatlar, bir gemiye nazaran daha küçük beyaz yelkene sahip boyuna göre tek kişi ya da daha fazla kişi tarafından kullanılan teknelerdir. Motoruz kullanım için uygun hava koşullarında ve rüzgarın yeterli miktarda esmesi, tekneyi harekete geçirecektir. Rüzgârın kulağınıza fısıldadığı tatlı uğultular klasik yelkenli yat ile mavi suların eşsiz tadını çıkaracaksınız.

Deneyimli mürettebat sayesinde yaşanabilecek aksilik minimum düzeye indirgenecektir. Bu hususta tek başınıza değil tecrübeli mürettebat ile emin ellerde olacaksınız. Herhangi bir problem ile karşılaşılması dahilinde zorluklara birlikte göğüs gereceksiniz.  Mürettebatımız size bulunduğunuz bölgeler hakkında rehberlik edecek ve sizi bulunduğunuz bölge hakkında bilgilendirecektir. Hayatınızda bir daha yaşamaya fırsat arayacağınız klasik yelkenli yatlarla kazanacağınız tecrübe ile sınırlarınızı aşacak ve deneyim sahibi değilseniz korkusuz adımlarla bilinçli ve deneyimli birisine dönüşeceksiniz. Yaşadığınız tecrübeler neticesinde bir sürü anınız birikecek ve ileride hatırladığınızda yüzünüze bir gülümseme koyacaktır.

Mavi yolculuk hizmetlerinden yurt içi ve yurt dışından gelen herkes yararlanabilmektedir.  Klasik yelkenli yatlar ile aşağıdaki yerleri yat turu ile deneyimlemek mümkündür;

Yelkenli tekneler ve Katamaran Tekneler denizdeki yaşam koşulları göz önünde bulundurularak tasarlandığı için sizi güvende ve konforlu hissettirecektir. Daha önceden belirlenen güzergâh ile mavi yolculuğun arasına tekne turu ile katılıp Ege ve Akdeniz’in keyfini çıkaracaksınız.

  • Rezervasyon formu

  • Gelişmiş Arama