Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Kiralık Yatlarda Konaklama

Kiralık yatlarda konaklama, misafirlerin 5 yıldızlı bir otel konforunda rahat etmeleri için gereken bütün gereksinimleri bir arada sunmaktadır. Lüks bir gulet içerisinde konaklama yapan misafirler, odalarında özel jakuzi, duş, WC, TV ve DVD Player ile güne başlamaktadır. Alanlarında uzman mürettebat, sizler için kahvaltıyı hazırlayarak güne zinde başlamanız için gereken hizmeti sizlere sunmaktadır. Türk ve dünya mutfağında uzman aşçımız, sizler için damağınıza uygun daha nice tura çıkmadan önce belirlediğiniz kahvaltıları sunmaktadır.

Mavi Yolculuk Ne Sunmaktadır?

Mavi yolculuk içerisinde; konuklara sağlanan hizmet, hem bir tur yolculuğunun macerası hem de 5 yıldızlı bir otelin konaklama anlayışıyla hizmet sağlamaktadır. Tatiliniz içerisinde alternatif tur temaları işleme olağanız da sizlerin opsiyonlarına sunularak, tamamen belirlediğiniz koşulda, sevdiklerinizle birlikte eşsiz bir tatil yaşayacaksınız. Gezeceğiniz güzergah boyunca Güney Ege ve Batı Akdeniz’in suları içerisinde unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız. Kaliteli bir tatil deneyimi yaşamak ve bütçenize uygun fırsatları yakalam için siz de Yat Kiralama Uzmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Mavi Yolculukta Neden Naviera?

Naviera yolcularına alternatif koylarda istedikleri temalarda eşsiz bir tatil deneyimi yaşamaları için birçok fırsat sunmakta. Özellikle erken rezervasyon fırsatlarıyla; Fethiye Tekne Kiralama, Göcek Tekne Kiralama, Bodrum Tekne Kiralama, Marmaris Tekne Kiralama, Antalya Tekne Kiralama aramalarınızda sizlere bütçenize uygun fırsatlar sunmaktadır. Naviera alanında uzman iş arkadaşları ile birlikte sizlere kaliteli bir tatil için gereken bütün fırsatları sunmaktadır. Sektörün öncüsü olmanın verdiği deneyim ile birlikte sizlere kaliteli bir fırsat sunmaktadır.

Konaklamalı tekne seçenekleri nelerdir?