Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Gulet Yatlarda Yemek Servisi

Naviera; konaklamalı ya da günübirlik misafirleri için çeşitli yemek programları sunmaktadır. Alanında uzman aşçıları ile birlikte özellikle Ege Mutfağı’nın eşsiz lezzetlerini vaat etmektedir. Türk ve Yunan mutfağının balık ve zeytinyağının eşsiz kombinasyonlarından oluşan lezzetleriyle siz de unutulmaz lezzetler tadabileceksiniz.

Mavi Yolculuklarda Yemek Hizmeti

Misafirlerimize özel sunduğumuz tüm lezzetlerde her zaman memnuniyetlerini birinci sıraya koyarak, gurme lezzetler hazırlamaktayız. Naviera olarak kahvaltıdan akşam yemeğine, ara sıcaklardan mezelerimize kadar bütün yiyecek gruplarımızda taze et, sebze ve deniz ürünleri kullanmaktayız. Tur öncesinde belirlediğiniz yemek programına uygun olarak aşçımız sizlere eşsiz lezzetler sunmaktadır. Tur içerisinde ayrıca meyve servisi de bulunmaktadır.

Dip not: Vejeteryan ya da vegansanız, tur programı ile ilgili yiyecek tercihlerinizi aşçımız buna uygun olarak hazırlayabilmektedir.

Hava koşullarına bağlı olarak güvertede ya da salonda yemek servisi yapılabilmektedir. Siz de eşsiz bir tatil deneyimi yaşamak için bugüne özel fiyatlarla Naviera üzerinden rezervasyonunuzu yaptırabilir ve unutulmaz bir tatil deneyimi için ilk adımı atabilirsiniz.