Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Gulet Yatlarda Restoran Hizmetleri

Gulet yatlarda restoran hizmetleri, firmamız tarafından müşterilere özenle hazırlanan yemek ve sunumlardan oluşmaktadır. Müşteri memnuniyeti kapsamında tecrübemizi, deneyimli mürettebatımızla ortaya koyuyor siz değerli müşterilerimizi kaliteli restoran hizmetlerinden mahrum bırakmıyoruz. Gulet yat kiralama hizmetimizden yararlanarak mavi yolculuk serüvenini başlatıp dünyayı farklı açılardan tanıyabilme imkânı bulabilirsiniz.

Ahşap bir tasarıma, hem motor hem yelken bulundurma özelliğine sahip mavi yolculuklarda kullanılan gezi teknelerine gulet yat denir. Yatlar deniz yoluyla karaya belirli bir süre bir daha dönmemek için ayrılırlar. Bu süre zarfında müşterilerin açlık/tokluk dengesini sağlayabilmek için müşterilerin karnını doyurma amacıyla yatlarda restoran hizmetleri önemli bir yer edinir. Gulet yatlardaki restoran hizmetleri Türk ve dünya mutfağı olmak üzere tüm yemek kültürlerini sunar. Lezzetine doyum olmayan bu yemekler deniz içinde bir yatta Akdeniz veya Ege sularında tüketilirken daha da damağa hitap ederler.

Aşçı seçimi ve diğer personel seçimlerimizde siz değerli müşterimiz için titizlikle seçim yapmaktayız. Şirketimizde daha iyi hizmet vermeye yönelik önemsediğimiz kriterler barındırmaktayız. Gulet yatlarda firmamız tarafından restoran hizmetlerimizin baz aldığı önemli faktörler şunlardır;

  • Alanında profesyonel aşçılar
  • Mürettebat kontrolünde muhteşem sunum
  • Zamanında hizmet
  • Çok fazla yemek seçeneği
  • Doyuruculuk
  • Titizlik

Siz de gulet yat hizmetlerimizden yararlanarak güzel bir tatil geçirme peşindeyseniz daha etken rezervasyon yaptırarak tatilinizi garanti altına alabilirsiniz.