Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Gulet Nedir?

Gulet; çoğunlukta iki direkten oluşan, yelkenli ve mavi yolculuk olanak sağlayan bir araçtır. 1970’li yıllardan itibaren ülkemizde yaygınlaşmaya başlamıştır. Buna sebep olarak da, deniz turizminin Akdeniz içerisinde yaygınlaşması örnek gösterilebilir. Bodrum, Marmaris, Göcek ve Fethiye bölgelerinde bulunan güzergah rotalarında, mavi yolculuk adı verilen, ortalama 1 hafta tutan bir tatil programıyla misafirleriyle buluşmaktadır. Bu tatil programlarında guletin tercih edilmesindeki ana sebep, hem 5 yıldızlı otel konforunu yaşatabilmesi, hem de geniş bir kullanım alanı sayesinde birçok ekipmana da ev sahipliği yapabilmesi olarak yanıtlanabilir.

GULET Bölgeleri;

Gulet Tatil Programları

Gulet tatil programları, dünyada patlak veren Covid-19 salgını ile birlikte daha da değerli bir hale gelmiştir. Kişilerin, sevdikleri kişilerle birlikte doğal bir karantina alanı olan deniz içerisinde, sadece yat mürettebatı ile birlikte suya açılmaları, keyifli vakit geçirmelerine ve güvende kalmalarına olanak sağlamaktadır. Güney Ege ve Batı Akdeniz kıyılarında tercih edilen güzergah boyunca mürettebatla hizmet sağlayan mavi yolculuk turları, ülkemizde ve dünyada her geçen gün daha fazla rağbet almaya başlamıştır.

Gulet Güvenli midir?

Gulet içerisinde çeşitli ekipmanlar yer almaktadır. Bu sayede de tatilde oluşabilecek olağanüstü durumlara karşı önlemler alınmaktadır. Ancak buna rağmen, gulette yer alan misafirlerin uyması gereken belirli kurallar bulunmaktadır. Bu kurallar dahilinde, misafirler yolculuklarını daha kaliteli bir hale getirebilirler. Buna ek olarak mürettebat, görev vakitleri dahilinde güvertede ve kamara içlerinde servis ve çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Naviera, mavi yolculuk ile tatil programlarını oluşturmak isteyen misafirlerine, bütçe dostu fiyatlar ile kaliteli bir hizmet sağlama garantisi sunmaktadır. Kiralık Guletler‘de Bugüne özel fiyatlar, erken rezervasyon fırsatları ve hizmet detaylarımız ile ilgili telefon açabilir, mail atabilir ya da adresimizde bizleri ziyaret edebilirsiniz.