Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Arkeolojik Mavi Yolculuk

Mavi yolculuk organizasyonlarındaki, ultra lüks bir hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemleri ile hayatınızdaki tatili yaşayabileceksiniz. Turkuaz renkli berrak su içerisinde doyasıya vakit geçirmeniz, Türk ve dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini deneyimlemeniz size bir noktadan sonra yeterli gelmeyecekse, bir önerimiz var. Mavi yolculuk kapsamını alışılmışın dışında bir konsept üzerinden gerçekleştirmek ister misiniz?

Köklü bir geçmişe sahip olan Ege ve Akdeniz koylarında, eski uygarlıkların izlerine rastlayabileceğiniz keşif dolu bir mavi yolculuğa ne dersiniz? “Deniz, kum, güneş harika ama biraz da kültürel yüklemeye ihiyacım var.” diyenlerdenseniz arkeoloji konseptli mavi yolculuklar tam da size göre.

Yüzyıllar öncesine dayanan izlere ve tarihi kalıntılara, eşsiz bir mavi turun içerisinde erişim sağlayabilirsiniz. Güzergahınız boyunca gideceğiniz tüm duraklar Antik Yunan’ın atmosferini yaşayabilirsiniz. Organizasyon kapsamında farklı kültürlerin yaşayış biçimlerini uzman rehber aracılığı ile öğrenebilir, arkeolojik müzelerde tarih boyunca yaşanmış birçok savaşa ve barışa tekrar tanık olabilirsiniz. Bu anları ölümsüzleştirmek için fotoğraflayabilir, sevdiklerinizle şaşırtıcı bir zaman yolcuğunda doyasıya eğlenebilirsiniz. Hayata bakış açınızı tümden değiştirecek bu deneyimle, farklı bir hayata gözlerinizi açabileceksiniz. Daha önce adını dahi duymadığınız antik kalıntılar merak duygunuzu tetikleyecektir.
Tarihin tozlu kalıntıları arasında hem kültürel anlamda doyuma ulaşabilecek hem de doğa ile iç içe olabileceksiniz. Bu sayede ruhunuzu ve beyninize dinlendirebileceksiniz. Yaşadığınız şehrin baskısını ve iş streslerini üzerinizden atmak için yapmanız gereken tek şey keşif dolu arkeolojik mavi turlara katılmak olacaktır.