• +90 (252) 612 85 75
  • info@navierayachting.com
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
×

Deniz tutkunları için tasarlanmış  tarzına ve özelliklerine göre çok farklı tekne modelleri vardır. Bu farklı tekne modellerinden biri de trawler yatlardır. Ahşap tekneler ile motoryat tekne modellerine nazaran oldukça farklı olan trawler yat modelleri, son zamanlarda en çok kiralanan tekne modellerinden bir tanesidir. Peki, trawler tekne nedir, diğer yat modellerinden farkı nedir? Teknik özellikleri, yakıt özellikleri ve konforu nasıldır?

Trawler yat nedir?

Trawler yat olarak adlandırılan bu tekneler aslında Kuzeyli balıkçılar için üretilen oldukça dayanıklı tekne modelleridir. Açık denizlerin en sert rüzgarlarına dayanıklı yapısı korunarak iç donanımı değiştirilmiş, lüks ve şık iç tasarımları ile son zamanların en gözde mavi tur teknelerinden biri haline gelmiştir.  Lüks tekne kiralama alternatifleri içerisinde, denizde uzun zaman seyehat etmek isteyen, güvenli ve dayanıklı bir tekne modeli arayanlar için trawler yat kiralama en doğru seçimdir.

Trawler tekneler, motoryatlar kadar hızlı gitmez ancak bununla doğru orantılı olarak da yakıt tüketimi düşüktür. Hız benim için önemli değil, güvenlik ve uzun süre seyir halinde kalabilmek benim için daha önemli derseniz trawler tipi tekneler sizin için ideal teknelerdir. Dışarıdan çok lüks gibi görünmese bile aslında içi geniş, konforlu ve son derece lükstür. Son zamanlarda bir çok iş adamı ve sanatçı tarafından tercih edilen tekne modelleri bunlardır.

Trawler Tekne Kiralama ve Mavi yolculuk

Mavi yolculuk sırasında en önemli konu güvenlik konusudur. Eğer tur sırasında açık denize çıkmak, kıyıdan uzaklaşmak ve biraz yol almak gibi bir plan söz konusuysa güvenlik daha önemli bir konu haline gelir. Herhangi bir rüzgardan etkilenmeyecek, süpriz rüzgar değişimlerinde sizi yormayacak en konforlu tekneler trawler tipi teknelerdir. Trawler tekne kiralama mavi yolculuk sırasında size diğer teknelere göre daha fazla alan ve konfor sağlar. Çok katlı olması, kamaraların  ve wc ile tuvaletlerin daha büyük olması uzun yolda teknede bulunan herkesi mutlu eder. Yükseltilmiş kaptan köşkü, güneşlenme ve dinlenme alanları, tam tur etrafında yürüyebileceğiniz kenarları ile lüks yat kiralama seçeneklerininin liderlerinden bir tanesidir. Kiralama koşulları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için Tekne kiralama fiyatları kısmına bakabilirsiniz.

Trawler Yat Kiralama

€ 1800
WELL
€ 500
MOONLIGHT 1
€ 350
ATIL YAT
€ 1000
TROY YAT
€ 1150
MASKE 3 YATI
€ 2428
LARİMAR YATI
€ 2000
SİMAY F YAT
€ 1000
DAPHNE 11 YAT

Naviera Email Listesi

Duyuru ve Haberlerden haberdar olabilmek için hemen e-mail listemize kayit olun...