• +90 (252) 612 85 75
  • info@navierayachting.com
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
×

Mavi tur boyunca teknede yeme içme tur başlamadan önce planlanır. Planlamaya göre alış veriş yapılır ve o şekilde yola çıkılır. Özel yat kiralamalarında kiraladığınız tekneye göre teknede mürettabat bulunur. Kaptandan aşçıya ve servis ekibine kadar tüm mürettabat bulunabilir. Büyük lüks teknelerde lüks menüler için profesyonel aşçı ve ekipleri bulunur. Mavi tur teknelerinde yiyecek ve içecek konusu sizin kiraladığınız tekneye ve turun özelliklerine göre değişebilir. Bazı teknelerde fix menü hazırlanırken bazı teknelerde sizin hazırladığınız özel menüler servis edilir. Teknede sadece kaptan ya da az sayıda teknik destek için mürettabat da bulunabilir. Yemek hazırlama kısmını siz kendiniz de yapabilirsiniz.

Mavi yolculuk boyunca teknede yiyecek içecek konusunda sıkıntı yaşamamak için taze sebze ve meyveler ile, tavuk et ve diğer yiyecekler temin edilir. Yol boyunca tekne içerisinde bulunan derin dondurucularda ve bozdolaplarında taze taze muhafaza edilir. Menüde bir gün balık, bir gün et bir gün de tavuk olacak şekilde yemekler hazırlanır. Taze sebzelerden mezeler her akşam yemeğinin olmazsa olmazıdır.

Teknede içecek en az yiyecek kadar önemlidir. Sıcak havanın etkisini azaltmak için serinletici alkollü veya alkolsüz içecekler tüketilir. Bu içeceklerin tamamını tur boyunca teknede bulunan bardan sağlayabilirsiniz. İçme suyu gibi hızlı tüketilen içeceklerin temini yol üzerindeki bazı koylardan ve marinalardan da yapılabilir. Mavi turlardaki yiyecek içecek menüleri ile fiyatları turun özelliklerine göre değişir. Bu konuda daha fazla bilgiyi yat kiralama fiyatları kısmından alabilirsiniz.Bunlarda İlginizi Çekebilir TÜMÜNÜ LİSTELE

€2500
SEMA TUANA GULET
2750
FALCON 80-3 MOTOR YAT
1000
SUMRU SULTAN YAT
6000
SMYRNA MOTOR YAT
3000
SHANTI GULET
3500
EYLUL DENİZ 2 GULET
1000
PINAR 111 GULET
1155
MYRA GULET
1200
PRINCESS LILA YAT

Naviera Email Listesi

Duyuru ve Haberlerden haberdar olabilmek için hemen e-mail listemize kayit olun...