Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Dea del Mare

Tekne Açıklaması

Dea Del Mare

Marmaris’de konumlana Gulet Dea Del Mare, rengi, tasarımı, kullanışlı oluşu, dekorasyonu ve geniş bir yaşam alanı sunması ile görenleri kendisine hayran bırakabilen bir teknedir. Delüks kategorisinde değerlendirilen ve misafirleri için 5 yıldızlı otel konforu sunan bu tekne, oldukça şık, sade ve iç açıcı bir dekorasyona sahiptir. Bu nedenle de aydınlık ve ferah bir ortam sunabilmekte, sıcak yaz günlerinde serin bir tatil yapabilme imkanı sağlayabilmektedir.

28 metre uzunluk ve 6.90 metre genişlikte imal edilen Dea Del Mare, 1 twin, 2 master ve 2 double olmak üzere 5 adet kabini ile misafirlerini ağırlamaktadır. Bu gibi özellikleri ile yaklaşık olarak 10 misafir ağırlama kapasitesine sahip olan bu teknede, ayrıca 4 kişilik yat mürettebatı da bulunmakadır. Kabinlerin her birinde duş ünitesi, WC, sıcak yaz günlerinde serinlemeyi sağlayan en önemli araçlardan klimaya yer verilmektedir. Öte yandan misafirlerde yüzde 100 memnuniyet sağlayabilmek ve keyifli bir tatil yapabilmelerine imkan sunabilmek adına kabinlere TV, radyo, müzik sistemi ya da DVD gibi teknolojik ekipmanlar da yerleştirilmiştir.

Dea Del Mare, misafirlerinin kendisini lüks bir ortamda özel hissetmesi için tasarlanmış olan bir gulettir. Hem salonda hem de güvertede bulunan yemek masalarında misafirlerin istediğine göre mükellef sofralar hazırlanmakta, konuklara ise yalnızca bu sofraların keyfini çıkarması kalmaktadır. Üstelik ayrı bir bölümde tam donanımlı bir mutfağa da yer verilen bu teknede, ya mürettebatlarından biri olan aşçı tarafından birbirinden leziz menüler hazırlanmaktadır.

Yat mürettebatı, konukların asla unutamayacakları olağanüstü bir tatil geçirebilmeleri adına her türlü hizmeti en iyi şartlar altında sunmaktadır. Üstelik konuklarına bu garantiyi de sunabilen Dea Del Mare ile mürettebatı, konukların ihtiyaçlarını karşılayabilmek, günlük faaliyetleri yerine getirebilmek adına temizlikten yeme-içmeye, alışverişten bakım ve onarıma kadar tüm çalışmaları yürütmektedir.

Öte yandan konuklarının Akdeniz ve Ege’nin serin sularından kano, su kayağı, balık tutma, denizaltını ve birbirinden farklı canlıları keşfedebilme, wakeboard yapabilme ve bunun gibi pek çok farklı aktiviteyi yapabilme imkanı sunmaktadır. Bünyesinde pek çok farklı su sporu ekipmanlarını bulunduran bu teknede ayrıca konukların talebine göre farklı ekipmanları da tur süresince kiralayabilmek mümkündür. Böylelikle konukların her biri içindeki adrenalin tutkusunu oraya çıkarabilme imkanı elde ederken, aynı zamanda farklı sporları deneyimleme şansı da elde edebilmektedir.

Marmaris’ten yola çıkarak bölgedeki koyları, adaları, köyleri ve bunun gibi çeşitli bölgeleri keşfetmek, beldenin köklü tarihi hakkında bilgi edinebilmek, açık denizlerin keyfini çıkarabilmek ve doyasıya yüzebilmek için Dea Del Mare guleti için erkenden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bunun için bize yalnızca bir telefon açmanız yeterli olurken, bu sayede hem Dea Del Mare hem de diğer guletler hakkında gerekli bilgilere ulaşabilir, fiyat teklifi alabilir ve müsaitlik durumunu öğrenebilirsiniz.

Tekne Detayları
Property ID: 2807
Uzunluk: 28 m
Genişlik: 6,9 m
Sınıfı: Gulet
Limanı: Marmaris
Yolcu Sayısı: 10
Kabin Sayısı: 5
Mürettebat: 4
Yapım/Yenileme Yılı: 2009 / 2012
Klima: Var
Jeneratör: 40 kw Onan
Servis Botu: Var
Motor: 2 x 280 HP Iveco
Tekne Özellikleri
Diğer Özellikler
Balık Malzemeleri
Jet Ski
Servis Botu
Su Oyuncakları
Su Sporları
Tavla Okey...
Fiyat € 1750

Fiyatlar

Mayıs
€ 1750
Haziran
€ 2250
Temmuz
€ 2250
Ağustos
€ 2750
Eylül
€ 2500
Ekim
€ 1750

Teklif İsteyin

Favorilere Ekle
Mesaj Gönderin
Paylaş
 • Rezervasyon formu

 • Gelişmiş Arama


Benzer Yatlar

image
€ 1,820 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 4,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 4,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:5
image
€ 5,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:10
Kabin:5
image
€ 1,650 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 1,550 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6

Fiyata Dahil

 • Başlangıç limanı masrafları ve çıkış işlemleri
 • Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları
 • Palamar ücretleri
 • Mürettebat servisi
 • Kullanma suyu
 • Dizel ve benzin giderleri
 • Nevresim takımları ve banyo havluları
 • Yattaki ekipmanların kullanımı
 • Yat sigortası (kişisel seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

Fiyata Dahil Değil

 • KDV
 • Kumanya, yiyecek ve içecekler
 • Teknede varsa su sporları için gerekli joker bot yakıt bedeli
 • Hava alanı transferleri
 • Yunan adaları yapılması durumunda gümrüklerdeki yurtdışı çıkış/giriş masrafları
 • Yurtdışı transitlog masrafları
 • Yabancı karasularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri
 • Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları

Yiyecek Ve İçecekler

Tatiliniz boyunca teknede yiyeceğiniz yemekler, içecekler, kullanılacak temizlik malzemeleri, tüp, buz vs gibi tüm tüketim malzemeleri kumanyayı oluşturmaktadır. Kumanya alışverişi hakkında tercih edebileceğiniz seçenekler tamamen size bırakılmıştır.

Seçenek 1 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini sizin adınıza biz yapabilir, siz gelmeden tekneye yüklenmesini sağlayabiliriz. Geldiğinizde alış faturaları üzerinden ilgili tedarkçilere nakit yada kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz. Genel uygulamada size oldukça ciddi zaman kazandıran bu yöntem kullanılmaktadır.

Seçenek 2 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini siz yapabilir, tekneye yükletebilirsiniz.

Seçenek 3 Siz hiç bir şeye karışmaz tatiliniz buyunca size tam pansiyon konaklama sunarız. Bu durumda Standart, Lüks ya da Delüks menülerimizden birini tercih ederek kişi başı günlük 35 ile 55 Euro arasında değişen bir bedel ödeyerek alkollü içecekler hariç herşey dahil tatilinizi yapabilirsiniz. Alkollü içeceklerinizi dilediğiniz şekilde temin edip tekneye getirebilirsiniz.

Her seçenekte tüm servis tekne personeli tarafından yapılmaktadır. Kumanya listesi hazırlanırken tekne personeli de dikkate alınır.

Kiralama Süreleri

Guletlerin pek çoğunda özellikle yüksek sezonda Cumartesi başlangıç ve Cumartesi sabah bitiş olacak şekilde en az HAFTALIK kiralama yapılmaktadır. Düşük kapasiteli ufak guletlerde daha düşük süreli kiralamalar yapılabilmektedir. Düşük sezon dediğimiz Mayıs-Ekim aylarında ise dilediğiniz süre kiralama olanakları mevcuttur.

Tekneye biniş zamanı Cumartesi en erken saat 15.00 gibi olup tekneden iniş bir sonraki Cumartesi kahvaltı sonrası en geç saat 10.00.

İptal Koşulları

Rezervasyonu iptal ettirme hakkınızı kullanmak istediğinizde, rezervasyonu onaylama ve iptal tarihleri arasındaki zaman aralığına bağlı olarak aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanmaktadır:

 • Tekneye giriş tarihinden 90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 20’si kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 89 ile 30 gün içerisinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 40‘ı kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 29 gün içerisinde yapılan iptallerde, tur bedelinin tamamı tahsil edilir.
x