Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Blue Dream

Tekne Açıklaması

Blue Dream Gulet Teknesi

Fethiye’de tatilcilerin en çok sevdiği teknelerden biri olarak bilinen Gulet Blue Dream teknesi, 2017 yılında baştan aşağı yenilerek hizmete sunulmuş bir teknedir. Yaklaşık olarak 8 kişilik kapasiteye sahip olmasıyla dikkat çeken bu tekne, tasarımının sadeliği ve şıklığı ile ziyaretçilerini memnun edebilecek güzelliğe sahiptir. Oldukça modern ve geniş bir salon tasarımına sahip olan bu tekne, yolcularının tüm ihtiyaçları ve rahatlığı göz önünde bulundurularak yenilenmiştir. Böylelikle beldede denize açılmak ve keyifli bir tatil yapabilmek adına tercih edilebilecek en gözde teknelerden biridir.

Blue Dream guletin’de 2’si twin, 2’si de master olmak üzere toplam 4 kabin bulunuyor. Geniş bir kullanım alanına sahip olması ile 4 personel, 8 yolcu olacak şekilde totalde 12 kişinin rahatlıkla yolculuk edebileceği bir alana sahiptir. Bunun ile beraber her kabinde yolcuların rahat edebilmek için WC ve duş ünitelerine yer verilen bu tekne, en yeni teknolojiler ve en modern tasarımlar ile donatılmıştır.

Blue Dream teknesi teknik açıdan son derece donanımlı bir tekne olmasıyla bilinen Gulet Blue Dream teknesi, kıç güvertesindeki yemek masası ve oturma alanlarının yanı sıra ayrıca salonda en keyifli kahvaltılar için hazırlanan lüks bir yemek masası ile tam teşekküllü bir mutfağa sahip olmasıyla da dikkatleri üzerine toplamaktadır. Güneşin keyfinin doyasıya çıkarmak isteyen yolcular için geniş bir alanda minderlerin de bulunduğu bu teknede, ayrıca TV, DVD ve müzik sistemleri gibi çeşitli elektronik aletlere de yer veriliyor. Bu sayede yolcular diledikleri zaman kiraladıkları bu tekne ile denizin orasında muhteşem bir parti verebilme ya da eğlenceyi doruklarında yaşayabilme imkanı elde edebiliyor.

Blue Dream teknesinde yolculuk süresinde misafirlere yardımcı olacak ve hizmet edecek kaptan, aşçı, denizci ve hostes bulunuyor. İhtiyaç halinde misafirlerin rahatlığını sağlayabilmek adına her alanda hizmet veren tekne mürettebatı, ihtiyaç olmadığı zamanlarda ise kendi kabinlerine çekiliyor. Bu sayede misafirler de herhangi bir rahatsızlık duymadan tatilin keyfini doyasıya yaşayabiliyor.

Sahip olduğu tüm bu özelliklerinin yanı sıra tatil boyunca teknede çeşitli su sporlarına da olanak sağlayan Blue Dream teknesi, en lüks ve konforlu bir ortamda uygun fiyatlarla tatil yapabilme imkanı sunuyor. Sizlerde kalabalık bir arkadaş grubu ya da ailenizle unutulmaz bir tatil geçirmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tekne Detayları
Property ID: 2438
Uzunluk: 24
Genişlik: 6,5
Sınıfı: Gulet
Limanı: Fethiye
Yolcu Sayısı: 8
Kabin Sayısı: 4
Mürettebat: 4
Yapım/Yenileme Yılı: 1997 / 2017
Klima: Var
Jeneratör: 2 x 24 Kwa
Servis Botu: Var
Motor: 2 x 540 HP
Tekne Özellikleri
Diğer Özellikler
Balık Malzemeleri
Jet Ski
Servis Botu
Su Oyuncakları
Su Sporları
Tavla Okey...
Fiyat € 1250

Fiyatlar

Mayıs
€ 1250
Haziran
€ 1500
Temmuz
€ 1500
Ağustos
€ 2000
Eylül
€ 1750
Ekim
€ 1250

Teklif İsteyin

Favorilere Ekle
Mesaj Gönderin
Paylaş
 • Rezervasyon formu

 • Gelişmiş Arama


Benzer Yatlar

image
€ 5,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:10
Kabin:5
image
€ 3,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:8
Kabin:4
image
€ 2,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 5,500 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 4,000 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:12
Kabin:6
image
€ 9,300 /günlük
Bölge:
Yolcu Kapasitesi:10
Kabin:5

Fiyata Dahil

 • Başlangıç limanı masrafları ve çıkış işlemleri
 • Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları
 • Palamar ücretleri
 • Mürettebat servisi
 • Kullanma suyu
 • Dizel ve benzin giderleri
 • Nevresim takımları ve banyo havluları
 • Yattaki ekipmanların kullanımı
 • Yat sigortası (kişisel seyahat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

Fiyata Dahil Değil

 • KDV
 • Kumanya, yiyecek ve içecekler
 • Teknede varsa su sporları için gerekli joker bot yakıt bedeli
 • Hava alanı transferleri
 • Yunan adaları yapılması durumunda gümrüklerdeki yurtdışı çıkış/giriş masrafları
 • Yurtdışı transitlog masrafları
 • Yabancı karasularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri
 • Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları

Yiyecek Ve İçecekler

Tatiliniz boyunca teknede yiyeceğiniz yemekler, içecekler, kullanılacak temizlik malzemeleri, tüp, buz vs gibi tüm tüketim malzemeleri kumanyayı oluşturmaktadır. Kumanya alışverişi hakkında tercih edebileceğiniz seçenekler tamamen size bırakılmıştır.

Seçenek 1 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini sizin adınıza biz yapabilir, siz gelmeden tekneye yüklenmesini sağlayabiliriz. Geldiğinizde alış faturaları üzerinden ilgili tedarkçilere nakit yada kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz. Genel uygulamada size oldukça ciddi zaman kazandıran bu yöntem kullanılmaktadır.

Seçenek 2 Turdan önce istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak kumanya listesi alış verişini siz yapabilir, tekneye yükletebilirsiniz.

Seçenek 3 Siz hiç bir şeye karışmaz tatiliniz buyunca size tam pansiyon konaklama sunarız. Bu durumda Standart, Lüks ya da Delüks menülerimizden birini tercih ederek kişi başı günlük 35 ile 55 Euro arasında değişen bir bedel ödeyerek alkollü içecekler hariç herşey dahil tatilinizi yapabilirsiniz. Alkollü içeceklerinizi dilediğiniz şekilde temin edip tekneye getirebilirsiniz.

Her seçenekte tüm servis tekne personeli tarafından yapılmaktadır. Kumanya listesi hazırlanırken tekne personeli de dikkate alınır.

Kiralama Süreleri

Guletlerin pek çoğunda özellikle yüksek sezonda Cumartesi başlangıç ve Cumartesi sabah bitiş olacak şekilde en az HAFTALIK kiralama yapılmaktadır. Düşük kapasiteli ufak guletlerde daha düşük süreli kiralamalar yapılabilmektedir. Düşük sezon dediğimiz Mayıs-Ekim aylarında ise dilediğiniz süre kiralama olanakları mevcuttur.

Tekneye biniş zamanı Cumartesi en erken saat 15.00 gibi olup tekneden iniş bir sonraki Cumartesi kahvaltı sonrası en geç saat 10.00.

İptal Koşulları

Rezervasyonu iptal ettirme hakkınızı kullanmak istediğinizde, rezervasyonu onaylama ve iptal tarihleri arasındaki zaman aralığına bağlı olarak aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanmaktadır:

 • Tekneye giriş tarihinden 90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 20’si kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 89 ile 30 gün içerisinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 40‘ı kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
 • Tekneye giriş tarihinden önceki 29 gün içerisinde yapılan iptallerde, tur bedelinin tamamı tahsil edilir.
x