• +90 (252) 612 85 75
  • info@navierayachting.com
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
×

 

Aileniz veya arkadaşlarınız ile size özel bir mavi tur planlıyorsanız, özel yat kiralama seçenekleri ilk olarak düşünmeniz gereken bir alternatiftir. Planladığınız mavi yolculuğun özelliklerine göre dilediğiniz her şeyi bu lüks teknelerde bulabilirsiniz. Naviera Yatçılık ekibinin deneyimli personel ve servis ekibi ile en konforlu mavi tur yolculuğu deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Lüks yat kiralama nedir?

 

Deniz seyehatları için özel olarak tasarlanmış lüks özelliklere sahip yatların günlük, haftalık ya da aylık olarak kiralanmasıdır. İhtiyacınıza göre, bu lüks yat kiralama alternatifleri içerisinde size yardımcı olacak ve seyahtinizi mükemmel hale getirecek mürettebat ve servis personeli de bulunabilir.

 

Özel yat kiralama nasıl yapılır?

 

Denizden keyif almak, kara yolu ile ulaşılması imkansız manzaralara tanıklık etmek, ailesi ve arkadaşları ile özel bir tatil yapmak isteyenlerin tercihi olan özel yat kiralama deneyimini; tecrübeli kadromuz, denizi yaşam biçimi olarak benimsemiş ekibimiz ile kusursuz bir şekilde yaşayabilirsiniz. Bu özel yat kiralama yapmak çok kolaydır, süresine, rotasına ve nereden başlayacağına karar verdikten sonra bizimle irtibata geçebilir, bir çok seçenek arasından hangisi sizin için uygunsa seçip kolayca kiralama yapabilirsiniz. Özel yat kiralama süresi, koşulları ve fiyatları konusunda bilgi almak için yat kiralama fiyatları kısmına bakabilirsiniz. Link! Hangi limanlarından kiralama yapılabilir, hangi limanlar hangi rotalar için uygundur gibi aklınıza gelebilecek tüm sorular için de sıkça sorulan sorular kısmına göz atabilirsiniz. Link!

 

Kiralık yat modelleri nelerdir?

 

Özel yat kiralama tekneleri iki çeşittir, birincisi ahşap malzemeden üretilen ve daha klasik bir görünümü olan ahşap tekneler yani guletler diğeri ise modern yat modelleridir. Mavi yolculuk olarak adlandırılan, süresi ve güzergahını sizin belirlediğiniz deniz turlarında bu iki yat tipinden bir tanesi tercih edilir.  Guletler, ahşap tekneler olmakla beraber Akdeniz ve çevresindeki sular için çok uygundur. Geniş ve ferah olması sebebi ile de tekne turlarında sık sık tercih edilirler.

 

Lüks yat kiralama seçenekleri arasında ilk sırayı gezi amaçlı kullanılan ahşap tekneler yani guletler alır. Mavi tur denince akla gelen en şık ve kullanışlı bu lüks tekneler, oldukça gelişmiş tasarım özelliklerine sahiptir. Lüks ahşap tekne kiralamada ithal modellerden daha çok yerli üretim tekne modelleri tercih edilir. Bu tekne modelleri, boyuna, kabin sayısına, arma donanımları ve aksesuar modelleri gibi özelliklerine göre bir çok çeşide ayrılır. Bu ahşap teknelerin iki yelkenli ve üç yelkenli olanları vardır. İki veya üç yelkenli guletler rüzgarlı havalarda yelkenleri ile kullanılabileceği gibi rüzgar olmayan zamanlar için de motor ile kullanım özelliğine sahiptir.

 

Standart gulet tekneler, mavi yolculuk için tercih edebileceğiniz ekonomik tekne modellerinden bir tanesidir. Boyu yirmi metreye kadar olabilen bu ahşap teknelerde temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek tüm özellikler bulunur. Bu tekneler hakkında daha fazla bilgi ve kiralama koşulları konusunda bilgi almak için standart ekonomik gulet kiralama kısmına bakabilirsiniz. Link!

 

Lüks gulet tekneler ise, yapım aşamasında daha lüks malzemeler kullanılan, standart gulet modellerine göre biraz daha büyük olabilen teknelerdir. Lüks tekne modelleri ve kiralama koşulları hakkında daha fazla bilgi almak için lüks gulet kiralama kısmına göz atabilirsiniz. Link!

 

Delüks gulet modelleri ise, boyu kırk metreye kadar ulaşabilen, ihtişamlı ve göz alıcı tasarımları ile size kendinizi bambaşka bir dünyada hissettirecek tekne modelleridir. Bu teknelerin özellikleri ve kiralanması konusunda ise delüks gulet kiralama kısmından detaylı bilgi alabilirsiniz. link!

 

Haftalık yat kiralama nerelerden yapılabilir?

 

Mavi tur tutkunları için yat kiralama izmir dahil ülkemizin bir çok yerinde sahil bölgelerinde rahatlıkla yapılabilir. Ege ve Akdeniz sahillerinin kesiştiği göz alıcı koyları keşfetmek için ise yat kiralama marmaris bölgesinden yapılmalıdır. Marmaris lüks yat kiralama açısından en fazla alternatifin olduğu bölgelerden biridir. Hem Akdeniz hem de Ege’ye olan yakınlığı sebebiyle de en çok tercih edilen yerdir. Özel yat kiralamak için yat acentemizi tercih edebilirsiniz.

Özel Yat Kiralama

€ 500
ANDRIAKE GULET
€ 1250
YÜCEBEY 1 GULETİ
€ 2000
TANEM H YAT
€ 1000
SUMRU SULTAN YAT
€ 750
SADRİ USTA GULET
€ 1200
PRINCESS LILA YAT
€ 1000
PINAR 111 GULET
€ 850
PICCOLO GULET
€ 600
OASIS GULET
€ 1700
ARTEMİS & SİMAY GULET
€ 500
IDEFIX GULET
€ 800
HERMES GULET

Naviera Email Listesi

Duyuru ve Haberlerden haberdar olabilmek için hemen e-mail listemize kayit olun...