Şifrenizi Sıfırlayın

Arama Sonuçları

Motor Yat Kiralama

Türk sahilleri veya Yunan adalarını doyasıya gezip görmek amacı ile motor yat kiralamak günümüzde oldukça revaçta. Özellikle Covid-19 pandemi salgınında normalleşme sürecine geçiş ile birlikte motor yat kiralama gerek sağlık ve hijyen gerek sosyal mesafe ilkeleri bakımından tercih edilen tatil seçenekleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Sizler de masmavi koylarda seyre dalmak, birbirinden çekici antik kentleri ve yerleşim alanlarını görmek istiyorsanız uygun fiyat seçenekleri ile özel motor yat kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Motor yat kiralayarak ülkemizdeki doğal ve tarihi güzellikleri ile büyüleyen çok sayıda koyu görme şansını yakalayabilirsiniz. Ege ve Akdeniz’in bakir koylarında kiraladığınız motor yatları demirleyerek yüzebileceğiniz gibi açıklarda yüzme imkanına da erişebilirsiniz. Tertemiz, masmavi bazen de turkuaz renkli koylarda sevdikleriniz ile birlikte eğlenmek, keyifli saatler geçirmek motor yatlarla artık daha kolay. Yat sahibi olamıyorum diye hayıflanmak artık çok gerilerde kaldı. Mavi tur gezileri, bu cazip fiyatlı kiralık motor yatlar ile hayal değil gerçek. Kiralama süreleri de isteğinize uygun düzenleniyor.

 

Motor Yat Kiralama Firmalarında Doğru Tercih

Motor yat kiralayarak tatilinizi özgürce geçirmek için önemli bir adım atmış olursunuz. Mavi ve yeşile doğru çıktığınız bu özgün yolculukta hareket özgürlüğü açısında kusursuz bir deneyim yaşama fırsatını yakalayacaksınız. Kiraladığınız motor yat ile seyahat ederken karayolu ile ulaşamayacağınız noktaları ziyaret edecek ve yepyeni keşiflerde bulunmanın heyecanını ve mutluluğunu sevdiklerinizle beraber yaşayacaksınız. Kiralık motor yat hizmetlerinden yararlanmak için bu alanda yıllardır başarılı hizmetler sunan, sektörde tanınan ve referansları iyi olan firmalara öncelik vermeniz tavsiye ediliyor.

 

Motor Yat Kalkış Limanları

Çeşitli özelliklere sahip farklı model motor yatlarda arkadaşlarınız, dostlarınız, aileniz ve tüm sevdikleriniz ile birlikte konforlu bir deniz yolculuğunun tadını çıkarabilir, anılarınıza unutulmaz gezi rotalarını ekleyebilirsiniz. Bu rotalarda Bodrum Tekne Kiralama, Marmaris Tekne Kiralama, Göcek Tekne Kiralama ve Fethiye Tekne Kiralama limanları başlangıç noktası olarak öne çıkmakta, kiralanan motor yatlar çoğunlukla bu eşsiz güzellikteki limanlardan doğal güzelliklerle bezeli koylara açılmaktadır.

 

Bakımlı Motor Yat Kiralama ile Güvenli Yolculuklar

Motor yatların, kiralama öncesinde periyodik olarak bakımları en iyi şekilde yapılmakta ve güvenli bir mavi yolculuk için bu özel yatlar hazırlanmaktadır. Son model yeni yatlar daha çok kiralama hizmetlerinde müşterilerin beğenisi ve kullanımına sunulmakla birlikte, yeni olmayan yatlarında bakımları profesyonel olarak bu işi yapan firmalar ya da şahıslar tarafından en iyi şekilde yapılmakta, seyir sırasında en ufak bir sistemsel arıza ile karşılaşılmaması için yatların çalışma sistemlerine ilişkin her türlü kontrol mutlaka yaptırılmaktadır.
Motor Yat Kiralamak için Tıklayınız

 

Motor Yat Kiralama Fiyatları

Motor yatların büyüklüğüne ve taşıdıkları özelliklere göre değişen motor yat kiralama fiyatları genellikle ekonomik ve bütçe dostu fiyatlarla kiralama hizmeti almayı düşünen müşterilere sağlanmaktadır. Bu alanda faaliyet gösteren ve sektöre yön veren birçok seçkin firma, müşteri memnuniyetini fiyatların üstünde tutmakta ve müşterileri için uygun fiyat seçeneklerine önemli bir yer açmaktadır.

Motor yat kiralamalarda fiyatlandırma kriterlerinde yatın türü, modeli ve özellikleri en büyük etken olarak ortaya çıkmaktadır. Kiralana motor yatlar ile mavi yolculuk sanıldığının aksine çok yüksek ücretlere mal olmamaktadır. Herhangi bir beş yıldızlı otelde yapacağınız tatil masrafını düşündüğünüzde motor yatların kiralanması ile çıkılan unutulmaz tatiller çok daha uygun fiyatlara gelmektedir.

 

Yat Kiralamada Gözde Tekne: Gulet

Gulet yat kiralama olanak ve hizmetleri, motor yat kiralama alanında en fazla tercih edilen kiralama seçeneklerinin başında gelmektedir. Gulet kiralama, mavi tur gezilerinde yoğun ilgi görmektedir. Sundukları lüks ve konfor seçenekleri ile gulet tekneler, kalabalık ziyaretçi gruplarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Gulet Tekne Kiralama, kalabalık tatilciler için en ekonomik fiyatlarla mavi yolculuk fırsatını sağlaması ile oldukça gözde motor ve yelken donanımına haiz gezi tekneleridir.

 

En Popüler Mavi Yolculuk Rotaları

Mavi yolculuk modern yatlarla istenilen gün sayısı kadar yapılabilen, belirli güzergahların rota olarak önceden belirlendiği muhteşem bir tatil konseptidir. Limanlar arasında Marmaris, Göcek, Fethiye, Bodrum ve arzu edilirse Yunanistan’da yer almaktadır. Kiralık yatlar ile kusursuz bir konfor içerisinde Türkiye’nin en güzel, adeta cennetten bir köşe olarak nitelenen rotalarına ilerlemek Mavi tur yolculuklarının tatilcilere verdiği en büyük ayrıcalıktır.

Kiralanan lüks yatlarda su sporları yapmak isteyen ve bu tarz sporları sevenler için su sporları ekipmanları bulunmaktadır. Mavi yolculuk sırasında yüzme molası verilen eşsiz koylarda sizlerde su sporları ile tatilinize heyecan katabilir, müthiş bir adrenalin yaşayabilirsiniz. Su sporlarını yapan tatilciler, harika yemeklerin tadını teknelerinde çıkarmaktadır. Mavi yolculuk kapsamında demir atılan yerlerde konaklama ve gezme keyfi, sakin kasabalara ve antik kentlere ziyaret tur programında yer alabilecek değerli ve unutulmaz aktiviteler arasında.

En popüler mavi yolculuk rotaları denildiği zaman akla ilk gelenler; On iki adalar, Marmaris, Bodrum, Göcek, Fethiye, Dalyan, Ege Adaları, Yunan Adaları olarak karşımıza çıkıyor. Bu eşsiz tatil rotaları, mavi tur gezisine çıkanların yoğun istekleri ve beğenileri doğrultusunda ortaya çıkan rotalar. Mavi tura daha önce katılan tatilcilerin, tekrar tekrar bu turlara katılmaları ise memnuniyet düzeylerini yansıtması bakımından önemli bir kriter. Doyulamayan bir gezi serüveni mavi turlar ile hayat buluyor.

Akdeniz bölgesi en çok tercih edilen mavi yolculuk rotalarından biridir. Yunan Adalarına olan yakınlığı ve rota serbestisi ile Ege Bölgesi son yıllarda mavi tur planları için daha çok rağbet görmektedir. Antik Yunan kentlerini görmek isteyen tarih tutkunları da Ege limanlarından kalkışı yapılan mavi yolculuklara yönelmektedir. Mavi yolculukları vazgeçilmez kılan birbirinden güzel rotalar yanında bu rotalara konforlu ve her türlü donanıma sahip güvenilir, rahat ve huzurlu bir yolculuk vaat eden son model teknelerle gitmek. Mavi tur planlarınızı ertelemeyin.

  • Rezervasyon formu

  • Gelişmiş Arama