• +90 (252) 612 85 75
  • info@navierayachting.com
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
×

 

Modern zamanların en gözde tatil kavramı, mavi turlardır. Yeşil ile mavi, deniz ile ormanın en güzel birlikteliği sıcak yaz günlerinde mavi tutkunlarını bekler. Kalabalık şehir hayatından kaçıp, sakin sessiz ve huzur dolu bir tatil planı yapanların  ilk adresi mavi tur yat kiralama şirketleridir. Mavi tur için yat kiralama işlemleri Fethiye, Göcek, Antalya ve Marmaris gibi Ege ile Akdeniz kıyılarında bir çok limanda yapılır. Bu yat kiralama hizmetleri bütçenize, zamanınıza ve rotanıza göre farklılık gösterir. Türkiye sularında Akdeniz ve Ege kıyıları ile adalarını kapsayan mavi yolculuk yapabileceğiniz gibi,Yunanistan adaları ile kıyılarını kapsayan daha geniş bir mavi yolculuk planı da yapabilirsiniz. Tüm bu rotalar ve turlara uygun farklı yat kiralama seçenekleri bulunmaktadır.

Mavi tur tekne kiralama seçenekleri

Mavi tur gulet kiralama

Mavi yolculuk tekne kiralamalarında çoğunlukla tercih edilen tekneler gulet yatlardır. Bu lüks yatlar, kapalı ve açık alanları ile geniş olup konforlu ve uzun bir mavi yolculuk deneyimi için mükemmel seçeneklerdir. Ülkemize özgü el yapımı ve ahşap olan bu tekneler, lüks görünümü, şık donanımı yanında sağlam yapısı sebebiyle de özellikle tercih edilir. Mavi tur yat kiralama deyince aklımıza ilk gelen yat modelleri bunlar olmasa da, kiralamalarda en popüler tekneler bunlardır. Bu teknelerin alt kısmı aşağıya doğru çok derin olmadığı için kıyıya yakın seyir halinde kalabilir. Denize açıldıktan sonra herhangi bir ihtiyacınız olduğunda kıyıya çıkmak isterseniz, karaya yaklaşabilir ve zodiac bot ya da herhangi bir botla hemen ulaşabilirsiniz. Çift direkli ve tek direkli olmak üzere farklı modelleri vardır.

Mavi tur lüks yat kiralama

Lüks yat kiralama seçenekleri içinde geniş bir yer sahip olan bu tekneler genelde motor yat modelleridir. Fiberglass malzemelerden yapıldığı için fiberyat veya fiber tekne olarak da isimlendirilmektedir. Bu tekneler, tek veya çift motorlu olup yüksek hıza ulaşabilirler. Bu tekneler, mavi tur tekne kiralamarından ziyade daha çok günlük veya haftalık kiralamarda tercih edilir. Mavi tur lüks yat kiralama seçeneklerinden biri olan bu fiber teknelerin yelkenli modelleri  de vardır. Yelken deneyimi olanlar, yelkenli kullanmayı sevenler için bu tekneler keyifli bir yolculuk deneyimi olabilir.

Mavi tur trawler yat kiralama

Tarih boyunca insanlar denizi bir şekilde kullanmışlardır. Kimi yolculuk için, kimi avlanmak için kimi keşif için kimiyse keyif için. Kısa veya uzun deniz yolculuğunun insanı dinlendirdiği, mavinin huzur verdiği inkar edilemez. İnsanlar, deniz üzerindeki bu seyehatlerini daha keyifli hale getirmek için kullanışlı ve şık araç tasarımları yapmışlar ve yapmaya da devam etmektedirler. Bu tekneleri günümüzde en keyifli tatil çeşitlerinden biri olan mavi yolculuk için bol bol kullanıyoruz. Mavi tur için tercih ettiğimiz tekne modellerinden bir diğeri de trawler yatlardır. Mavi tur trawler yat kiralama  da , son zamanlarda hızla yükselen bir trend haline gelmiştir. Açık denizlere uygun tasarımlar ile yapılan bu tekneler, güvenli ve dayanıklı olduğu için tercih edilir. Ülkemizde de Ege ve Akdeniz sahillerinde bu tarz teknelerin gittikçe çoğaldığını görüyoruz. Bu tarz lüks tekne kiralama konusunda detaylı bilgileri trawler yat kiralama kısmından , süre, fiyat ve kiralama koşulları hakkında tüm bilgileri de yat kiralama fiyatları bölümünden alabilirsiniz. 

Mavi tur tekne kiralama Fethiye Limanından nasıl yapılır?

Ege ve Akdeniz kıyılarında veya Yunan adalarını kapsayan daha geniş bir mavi yolculukta teknenizi istediğiniz limandan kiralayabilirsiniz. Fethiye mavi tur rotaları için harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş marinası ile bir çok kategoride lüks yat kiralama imkanı sağlar. Erken rezervasyon yaparak daha ekonomik fiyatlar ile istediğiniz tekneyi kiralama şansı elde edebilirsiniz.

Mavi tur tekne kiralama Marmaris Limanından nasıl yapılır?

Mavi yolculuk sevenlerin tekne kiralamak için en çok tercih ettiği noktalardan bir tanesi de Marmaris’tir. Mavi tur tekne kiralama Marmaris limanından yapıldığında, özellikle Yunan adası turları için harika bir başlangıç noktası olur. Tüm mavi tur tekne kiralama seçenekleri ile fiyat bilgilerine yat kiralama fiyatları bölümünden ulaşabilirsiniz.

Mavi Tur Yat Kiralama

€ 6.785
DARWIN YAT
€ 1750
DADDYS TOY
€ 1500
DURCAN BEY
€ 375
DEEP BLUE YAT
€ 900
Cranchi MED 50 HT – 1 YATI
€ 350
JOKERR YATI
€ 500
TANEM YATI
€ 6000
SMYRNA MOTOR YAT
€ 550
WHITE ANGEL YAT
€ 1600
SER 1 MOTOR YATI
€ 500
LAGOON MOTOR YAT
€ 2750
FALCON 80-3 MOTOR YAT

Naviera Email Listesi

Duyuru ve Haberlerden haberdar olabilmek için hemen e-mail listemize kayit olun...