• +90 (252) 612 85 75
  • info@navierayachting.com
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
×

Mavi turlar, Türkiye dahil dünyanında her yerinde gittikçe popülerleşen bir tatil anlayışı haline gelmektedir. Kuzey Avrupa ve Rusya başta olmak üzere çok sayıda yabancı turistin mavi tur için tercih ettiği yer Ege ile Akdeniz kıyılarıdır. Doğanın deniz ile, doğa ve denizin tarih ile buluştuğu bakir koyları keşfetmek için dünyanın her yerinden gelen denizseverlerin bu turlar için en çok tercih ettiği tekne modelleri guletlerdir. Bu talepler sonucunda da mavi tur gulet kiralama seçenekleri oldukça artmıştır. Tamamı ülkemizde yapılan, el yapımı ahşap tekneler kullanışlı ve güvenlidir. Kapalı ve açık geniş alanları ile otel konforunu aratmayan bir tatil imkanı sunar.

Mavi yolculuk tekne kiralama fiyatları

Mavi yolculuk planlamasını yaparken rotayı, süresini ve durakları önceden belirlemek önemlidir. Tüm rotayı en baştan belirlemek yerine belirli bir bölge ve belirli bir süre ile tatilin çerçevesi çizilebilir. Mavi yolculuk tekne kiralama fiyatları bu çerçevede değişmektedir. Günlük, haftalık, iki haftalık ve aylık gibi kiralama seçenekleri vardır. Fiyatlar, kiralayacağınız tekneye, süresine, mavi tur rotasına, teknede personel olup olmayacağına göre değişiklik gösterir. Tüm tekne kiralama seçenekleri, fiyatları, süreleri ve koşulları hakkında detaylı bilgi için yat kiralama fiyatları bölümüne bakabilirsiniz. Link! Mavi tur için gulet kiralamalarını bir çok yerden yapabilirsiniz.

Gulet kiralama Bodrum’dan nasıl yapılır?

Mavi tur için gulet kiralamaya karar verdiyseniz, Bodrum limanından kiralama yapabilirsiniz. Mavi tur için gulet kiralama bodrum seçenekleri diğer bölge kiralama alternatiflerine göre daha kısıtlı kalabilir.  Bodrum marina küçük olduğu, burada sürekli bulunan çok fazla yat olduğu için kiralık lüks yatların büyük bir kısmı farklı kıyılarda muhafaza edilebilir. Lüks tekne kiralamak için alternatiflerinizi artırmak isterseniz farklı yerlerden kiralama yapabilir, turunuza Bodrum bölgesinden başlayabilirsiniz.

Gulet kiralama Göcek’ten nasıl yapılır?

Göcek, yat turizmi açısından dünyanın bir çok yerini geride bırakabilecek bir yerdir. Yerli ve yabancı yatçıların ve deniz sevdalılarının uğrak noktalarının başında gelir. Mavi yolculuk için başlangıç rotası olabileceği gibi geçiş güzergahı üzerinde de yer alabilir. Mavi tur yapmaya karar verildiğinde gulet kiralama göcek limanından kolaylıkla yapılabilir. En lüks guletleri, en konforlu yatları göcek limanında bulabilir ve dilediğiniz süre için kiralayabilirsiniz.

Gulet kiralama İstanbul’dan nasıl yapılır?

Lüks yat kiralama denilince ilk olarak mavi tur, boğaz turu, adalar turu gibi turlar akla gelir. Mavi tur rotası olarak da Akdeniz ile Ege kıyıları tercih edilir. Bu kıyılar dışında en güzel tekne turu destinasyonlarından biri de İstanbul’dur. Daha çok boğaz turu ya da Marmara çevresindeki turlar için gulet kiralama İstanbul içinde bir çok yerden yapılabilir. Boğaz turları, İstanbul tekne kiralama seçenekleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgileri kiralık tekne istanbul  kısmından alabilirsiniz. 

En güzel mavi tur programları için tercih edebileceğiniz lüks, delüks ve vip gulet modellerimizi aşağıdaki görebilirsiniz.

Mavi Tur Gulet Kiralama

€ 500
ANDRIAKE GULET
€ 2000
TANEM H YAT
€ 1000
SUMRU SULTAN YAT
€ 750
SADRİ USTA GULET
€ 1200
PRINCESS LILA YAT
€ 1000
PINAR 111 GULET
€ 850
PICCOLO GULET
€ 600
OASIS GULET
€ 1700
ARTEMİS & SİMAY GULET
€ 500
IDEFIX GULET
€ 800
HERMES GULET
€ 1425
DENİZ FELIX BALİNA GULET

Naviera Email Listesi

Duyuru ve Haberlerden haberdar olabilmek için hemen e-mail listemize kayit olun...