• +90 (252) 612 85 75
  • info@navierayachting.com
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
×

Üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizin Ege ve Akdeniz sahillerinde, deniz turizmi her geçen gün daha fazla gelişmektedir. Gelişen deniz turizminde mavi yolculuk rotaları çeşitlenmekte, bu rotalar doğrultusunda deniz turizmi imkanları da artmaktadır. Konforlu harika bir mavi tur için yapılması gereken tek şey ise, delüks gulet kiralama seçeneklerinden birine karar vermektir.

Delüks gulet nedir?

Delux gulet veya delux gulet yatlar, en konforlu ve en güvenli mavi tur yat modelleridir. Boyu 50-60 metreye kadar çıkabilir. Yolcu kamara sayısı fazladır, aynı zamanda kamaralar oldukça geniştir. Içerisinde ana kamalaralar, geniş oturma alanları, şık ve konfor odaklı döşenmiş oturma grupları ile çalışma masaları bulunur. Tekne turu boyunca keyifli zaman geçirebilmeniz için açık ve kapalı alanlarda maksimum hareket alanı yaratılmıştır. Lüks yat kiralama seçenekleri içerisindeki en popüler alternatiftir. Kabin banyolarında jakuzi, hidro masajlı duş sistemleri bulunan modeller de vardır. Lüks tekne denince aklınıza gelebilecek her detay fazlası ile düşünülmüş ve tekne içerisine yerleştirilmiştir.

De lüks guletlerde kamaralar çok geniş olduğu için buralarda oturma alanları da bulunur. Ortak oturma alanları dışındaki özel oturma alanları özenle yerleştirilmiştir. Konfor odaklı bu lüks gulet yatlarda güvenlik ve kullanışlılık da son derece ön plandadır. Yelken ekipmanları son teknoloji tasarımlardan oluşur. Tüm açık alanlarda çok sayıda güneşlenme yatakları ile güneşlenme yastıkları bulunur. Bu özelliklere sahip tekneler içerisinde en lüks gulet kiralama göcek limanından veya çevredeki bölgelerden yapılabilir.

Deluxe gulet kiralama nasıl yapılır?

Birbirinden şık ve ihtişamlı bu lüks tekneleri kiralamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her bütçeye uygun farklı seçenekleri ile gulet kiralama fethiye limanı ile bir çok çevre limandan yapılabilemektedir. Kiralama seçenekleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi için gulet kiralama fiyatları bölümüne bakabilirsiniz.

Delüks Gulet Kiralama

€ 3000
GETAWAY GULET
€ €6000
GÜL MARIA GULET
€ €2500
SCHATZ GULET
€ 2.500 EURO
AEGEAN SCHATZ GULET
€ €2000
GRANDE MARE GULET
€ €1800
LUCE DEL MARE GULET
€ €2600
LYCIAN QUEEN GULET
€ €1800
WHITE GOOSE GULET
€ 1200
DİDİ GULET
€ 3000
PAPA JOE GULET
€ 3000
MISS B GULET
€ 5000
MERLİN GULET

Naviera Email Listesi

Duyuru ve Haberlerden haberdar olabilmek için hemen e-mail listemize kayit olun...