• +90 (252) 612 85 75
  • info@navierayachting.com
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
×

DEAR LILA GULET

NİSAN
€1000

MAYIS
€1200

HAZİRAN
€1900

TEMMUZ
€2300

AĞUSTOS
€2500

EYLÜL
€1900

EKİM
€1200

Mavi yolculuk deneyimini daha üst seviyeye taşımak için özel olarak tasarlanmış Gulet Dear Lila yatı, adeta bir beş yıldızlı otel lüksü ve konforu sunar. Mavi tur teknelerinin konfor özellikleri ile diğer teknelerin donanım özelliklerini birleştiren lüks yatımızda, en ince ayrıntılarına kadar özenle hazırlanmış dekorasyonu görebilirsiniz. Süper lüks yat kiralama anlayışına farklı bir açıdan bakmanız için Dear Lila guletini görmeniz yeterlidir.

Dear Lila Yatı Özellikleri

Suya indirildiği zamandan bu yana Dear Lila yatı, en yüksek memnuniyet dönüşü sağlayan lüks teknelerimizden bir tanesidir. Bu süper lüks yat 12 kişilik misafir ağırlama kapasitesine sahiptir. 33 metre uzunluğunda ve 7,60 metre genişliğindedir.  Teknemizde, iki adet master kabin dışında iki adet twin, iki adet double ve iki adet de twin kabin bulunmaktadır. Lüks tekne kiralamalarında kabin sayısı ve bu kabinlerin donanımsal özellikleri oldukça önemlidir. Fiyatları da direk olarak etkileyen bu donanımsal özellikler, lüks ve süper lüks yatlarda tekneye özel olarak yapılır. Lüks Dear lila teknesinde, her kabinde kabine özel duş ve tuvalet bulunur. En sıcak yaz günlerinde bile konforlu bir kullanım için her bir kabin klimalıdır.

Mavi tur organizasyonları ve servisi konusunda uzman mürettabatımız, teknede farklı bir alanda bulunur. Dünya mutfağının en güzel yemeklerini hazırlayan aşçımız, profesyonel servis ekibimiz ile birlikte tatilinizin kusursuz olmasını sağlayacaktır. Özel hayatın gizliliği konusunda aşırı hassas mürettabatımızda 4 kişi bulunmaktadır. Bölgenin en özel koylarını  bilen kaptanımız, deneyimli gemici, servis hostesi ve aşçımızdan oluşan ekibimiz her daim sizin hizmetinizde.

Dear lila yatı içerisinde hem açık hem de kapalı alanlarda yemek servisi için masalar bulunur. Hava durumuna göre kullanabileceğiniz yine açık ve kapalı oturma alanları vardır. En keyifli akşam yemeklerini yerken mehtabı izleyebileceğiniz Dear lila teknesinde, gelişmiş müzik sistemleri de yer almaktadır.

Salonunda tv ve dvd bulunan Dear lila yatı ile Bodrum, Göcek, Marmaris, Fethiye gibi en popüler mavi yolculuk destinasyonlarında eğlence zamanlar geçirebilirsiniz. Mavi yolculuk denince ilk akla gelen yerlerden olan Yunan adaları mavi turları için de Dear lila yatımızı tercih edebilirsiniz. Su sporları için çeşitli imkanların sunulduğu Dear lila, yüksek teknolojik donanımları sayesinde uzun bir mavi tur için kiralık tekne alternatifleri içerisinde en iyi olanlarındandır. Bu süper lüks yatın diğer özelliklerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Genel Özellikler

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
1 oy, Ortalama Puan: 5,00
Loading...

Bunlarda İlginizi Çekebilir TÜMÜNÜ LİSTELE

€ 500
LAGOON MOTOR YAT
€ 575 Euro
AZRA DENİZ GULET
€ €5000
HALCON DEL MAR GULET
€ 600
OASIS GULET
€ 1200
ENDERİM GULET
€ €2500
SCHATZ GULET
€ 2.500 EURO
AEGEAN SCHATZ GULET
€ €1800
LUCE DEL MARE GULET
€ €1000
ATALANTE GULET

Naviera Email Listesi

Duyuru ve Haberlerden haberdar olabilmek için hemen e-mail listemize kayit olun...