• +90 (252) 612 85 75
  • info@navierayachting.com
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
×

CLARİSSA GULETİ

NİSAN
€3000

MAYIS
€3500

HAZİRAN
€3500

TEMMUZ
€3950

AĞUSTOS
€3950

EYLÜL
€3500

EKİM
€3000

Clarissa teknemiz, delüks özellikleri ile kiralık mavi tur tekneleri arasında en şık olanlarından biridir. Bir master kabin ve üç adet iki kişilik kabinleri ile 8 kişiye kadar mifarlerimize hizmet verebilmekteyiz. Clarissa yat içerisindeki tüm kabinlerde 24 saat boyunca klima hizmeti verilebilmektedir.

Clarissa Gulet Yat Özellikleri

Mavi tur destinasyonlarının tamamına uygun teknemiz, 1999 yılında üretilmiş olup 2013 yılında tamamen yenilenmiştir. Ketch tipindeki yat 30 metre uzunluğa sahiptir. Delüks gulet teknede, tekne içerisindeki her şey en kaliteki ahşap işçilikler ile yapılmıştır. Misafirlerimizin rahatı için her detayın düşünüldüğü gulet yatta aynı zamanda lüks ile estetiğin birleşimi tasarım detaylarını görmek mümkün.  Clarissa yatta, kabinlerin hepsinin kendine özel duşu ve tuvaleti vardır. Rahat hareket etmeyi sağlayan ergonomik dizaynları ile kamaralar şık ve ferahtır. Ayrıca bu kamaraların her birinde ses sistemi ve televizyon bulunmaktadır.

Mavi yolculuk için kiralanan guletlerde bulunan ve olmazsa olmaz özelliklerin başında yeterli açık ve kapalı alan gelir. Mavi tur boyunca rüzgar ya da yağmur ihtimaline karşın kapalı yemek alanları, oturma alanları kadar güneşin keyfini çıkarmak için yeterli güneşlenme alanları olmalıdır. Kiralık lüks yatlarda bu alanların yeterli olup olmadığına dikkat etmek gerekir.

Clarissa isimli gulette klasik ahşap oyma ve işçiliği kullanılmıştır. Yapıldığı günden bu yana özel olarak onarıldığı, bakımı yapıldığı için eskimemiş ilk günkü özelliklerini korumuştur. Lüks yat üzerinde hem önde hem de arka kısmında oturma alanları vardır. Yemek masası ve yemek alanı teknenin arka kısmındadır.

Paddle board, tek kişilik kano, su kayağı ve banana gidi su oyuncakları Clarissa yatı içerisinde bulunmaktadır. Aşçı, gemici, kaptan ve servis personeli olmak üzere 4 kişilik mürettabatımız sizlere tatiliniz boyunca en iyi hizmeti sunar. Tam donanımlı mutfak ve salonu ile size ve sevdiklerinize keyifli, sıkılmadan, bol bol dinlenebileceğiniz bir mavi tur imkanı sunuyoruz. Clarissa yatımızın diğer özelliklerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Genel Özellikler

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Bunlarda İlginizi Çekebilir TÜMÜNÜ LİSTELE

€ €1500
PERDUE GULET
€ 2700
DIVA DENIZ GULET
€ 2428
LARİMAR YATI
€ 5000
MERLİN GULET
€ 3450
QUEEN OF DATÇA GULET
€ 6000
SMYRNA MOTOR YAT
€ 800 Euro
ASLI NİL GULET
€ 3000 Euro
BLUE HEAVEN GULET
€ 1000
NİRVANA 2 GULET

Naviera Email Listesi

Duyuru ve Haberlerden haberdar olabilmek için hemen e-mail listemize kayit olun...